Senior Software Developer

Scroll to content

TOM-FERR Zrt.  budapesti székhellyel az egyik legnagyobb cső nagykereskedés Magyarországon. Tatai telephelyén ezen túlmenően további 2 üzletága működik: 2008-óta az Automotive gyáregysége autóipari alkatrészeket, 2019-óta pedig Csőgyártó üzletága modern, ipar 4.0. technológiával acélcsöveket gyárt hazai és a nemzetközi piac számára. Éves árbevétele mintegy 20 millió euró, munkatársai létszáma 250 fő. Legyél részese ennek a csapatnak, ERP fejlesztőt/programozót keresünk az alábbiak alapján:

Feladatok:

  • A társaság ERP rendszerének átfogó kezelése
  • Adatbázis kezelés és szervezés
  • Kimutatások fejlesztése
  • Esemény vezérelt programok írása
  • Szakterületek programozási igényeinek kielégítése (gyártás, értékesítés, beszerzés, anyaggazdálkodás, pénzügy-számvitel)
  • Pdf layoutok készítése a JasperReports által
  • Valós idejű gyártáskövető rendszer (MES) és  ERP kapcsolatának üzemeltetése,  folyamatos fejlesztése
  • IPAR 4.0. informatikát érintő követelményeinek biztosítása

Elvárások:

  • Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat szoftverfejlesztésben
  • Legalább egy backend nyelv ismerete (pl. Java, C# stb.)
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Önálló munkavégzés képessége
  • Megoldás orientált szemlélet
  • Szakmai angol nyelvismeret minimum középfokú szinten

Előny:

  • Gyártócégnél szerzett tapasztalat
  • ABAS ismeret
  • FOP programozási nyelv ismerete

A munkavégzés helye Budapest vagy Tata, a jelentkező igénye szerint.

Vagy ismer valakit, aki erre tökéletesen alkalmas lenne? Tájékoztassa őket!

Budapest

Acélcső u. 2
1211 Budapest Vezetőség

Teamtailor

Pályázó nyomkövetési rendszere Teamtailorral